Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

Amazon’un Sonbahar Dizileri Ne Zaman Başlıyor?

Yazan Aserat

Netflix ve Hulu gibi geçtiğimiz yıllarda dijital platform sektörüne de atılan Amazon’un sonbaharda yayınlayacağı dizilerin yayın tarihi belli oldu.

Buna göre başrol oyuncusu Tig Notaro’ın hayatından esinlenen ‘One Mississippi‘nin 10 bölümlük ilk sezonu 9 Eylül‘de, Woody Allen’ın yazıp yönettiği ve başrollerini Miley Cyrus ile Elaine May’la paylaştığı 6 bölümlük mini dizi ‘Crisis in Six Scenes‘ 30 Eylül‘de yayına sürülecek. Ayrıca Billy Bob Thornton ve William Hurt’un yer aldığı ‘Goliath14 Ekim‘de, dönem draması ‘Good Girls Revolt‘ da 28 Ekim‘de 10 bölümden oluşacak ilk sezonlarıyla ekrana gelecek.

Öte yandan Emmy’nin fatihlerinden ‘Transparent‘ın 3. sezonu 23 Eylül‘de, gençlik dizisi ‘Red Oaks‘ın 2. sezonu 11 Kasım‘da, Altın Küre ödüllü ‘Mozart in the Jungle‘ın 3. sezonu 9 Aralık‘ta, ‘The Man in High Castle‘ın 2. sezonu ise 16 Aralık‘ta izleyiciyle buluşacak.

Bunların yanı sıra yeni dizilerden ‘Sneaky Pete’, ‘Highston’, ‘Patriot’, ‘Z: Beginning of the Everything’ ve eskilerden ‘Hand of God’, ‘Mad Dogs’ gibi yapımların da 2017’de geri dönmesi bekleniyor.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

Bir yorum bırakın