Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Alper Saldıran ‘Aşk ve Gurur’ Kadrosunda!

Yazan Aserat

ATV’nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi Aşk ve Gurur’a yeni oyuncu!

Başrollerini Mert Fırat ve Damla Sönmez’in paylaştığı, yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce ‘Melekler Korusun’, ‘Yerden Yüksek’, ‘Beni Böyle Sev’, ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ ve son olarak ‘Seni Seven Ölsün’ filminde rol alan Alper Saldıran dahil oldu. Sevilen oyuncu, dizide Murat isimli bir karaktere hayat verecek.

Jane Austen’ın aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan Aşk ve Gurur, yakında ATV’de başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

 • Aserat yeni bir haber konusu açtı

   

  Alper Saldıran 'Aşk ve Gurur' Kadrosunda!

   

   

  ATV'nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi Aşk ve Gurur'a yeni oyuncu!

   

  Başrollerini Mert Fırat ve Damla Sönmez'in paylaştığı, yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Taner Akvardar'ın üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce 'Melekler Korusun', 'Yerden Yüksek', 'Beni Böyle Sev', 'Kalbim Ege'de Kaldı' ve son olarak 'Seni Seven Ölsün' filminde rol alan Alper Saldıran dahil oldu. Sevilen oyuncu, dizide Murat isimli bir karaktere hayat verecek.

   

  Aşk ve Gurur, yakında ATV'de başlıyor!

   

  Kaynak: Ranini.tv

  Orijinal formatta oku

   

  Harika bu diziyi merakla bekliyorum ve içimden bir ses Ocak ayında başlayacağı ve atv ile Limon Film faktörlerinden dolayı Kara Ekmek vari bir dizi olacağını söylüyor. :Z

Bir yorum bırakın