Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Alişan’a Büyük Şok! Yeni Programı İptal Edildi!

Yazan Aserat

Ünlü şarkıcı Alişan’a büyük şok!

Geçtiğimiz aylarda Eda Erol ile nişanlanan ve bir gazeteye verdiği röpörtajla da büyük tepki toplayan Alişan, Esra Erol’un eşi Ali Özbir’in yapımcısı olacağı bir programla ATV’de ekrana dönmeye hazırlanıyordu. Ancak sürpriz bir şekilde nişanın atılmasından sonra Özbir onunla çalışmaktan vazgeçti ve program iptal oldu.

Alişan ayrılık haberini şu sözlerle duyurmuştu:

“Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağ olsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.”

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

13 Yorum

Bir yorum bırakın