Sinema Sinema Haberleri

Aile Arasında’dan İlk Teaser!

Yazan Aserat

Önümüzdeki ay gösterime girecek iddialı komedi filmi Aile Arasında’dan ilk teaser geldi.

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ve kadrosunda yer aldığı, Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği yapımın başrollerini Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Derya Karadaş, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Ayta Sözeri, Deniz Hamzaoğlu ve Erdal Cindoruk paylaşıyor.

Konu:

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Aile Arasında, 1 Aralık’ta sinemalarda!

https://www.youtube.com/watch?v=r39DYt40gvU

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

Bir yorum bırakın