Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Adı Mutluluk’ Final Yapıyor!

Yazan Aserat

FOX’un sevilen gençlik dizisi Adı Mutluluk final yapıyor.

Başrollerini Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Dilara Aksüyrek, Aslı Bekiroğlu, Zeynep Bastık, Yağızcan Konyalı, Orçun İynemli, Kaan Çakır, Yağmur Kaşifoğlu ve Levent Özdilek gibi isimlerin paylaştığı; bu hafta 15. bölümüyle ekrana gelecek olan yapım, 5 Ekim’den itibaren Pazartesi akşamları yayınlanacak ve 17. bölümüyle sona erecek.

Çarşamba akşamlarını ise gelecek haftadan itibaren başrollerini Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Durul Bazan, Cengiz Bozkurt, Kenan Bal ve Yıldız Kültür gibi isimlerin paylaştığı ‘Kocamın Ailesi’ dolduracak.

Adı Mutluluk, final bölümüyle 12 Ekim Pazartesi akşamı FOX’ta!

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

  • çok üzüldüm. 🙁 dizi ve müzikleri çok kaliteliydi. 🙁 karakterlerin hepsi süperdi. gonca zeki favorilerim. 🙁 pazartesi çok ama çok zor gün. iki tane gençlik dizisi var zaten ve ikisi de zirvedeler işi çok zor. hani başka gün olsa belki biraz toparlardı falan ama pazartesi hiç şansı yok. 🙁

  • Yazık olmuş ya hangi diziyi takip etmeye kararlı olsam o dizi anında final yapıyor bu diziyi baya sevmiştim çok üzüldüm yazık oldu adı mutluluk bitmemesi gereken birçok dizi gibi final yapıp bitiyor tek kelimeyle yazık

  • Dizinin bitmesine üzüldüm, ilk bölümü gerçekten enfesti. Sonra izledim ama ilk bölümdeki zevki alamadım ve bıraktım. Tabi çok dizi olması da buna neden oldu.

    İnadına Aşk'ı yerinden etmemesi iyi olmuş ama KA yeni gününde olmamış.

Bir yorum bırakın