Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

ABC’nin Sonbahar Yayın Akışı Netleşti!

Yazan Aserat

Yaptığı dizilerle milyonlarca izleyiciyi ekrana bağlayan ABC’nin sonbahar yayın akışı netleşti.

Buna göre geçtiğimiz sezondan ‘Modern Family’, ‘Once Upon a Time’, ‘Grey’s Anatomy’, ‘How to Get Away with Murder’, ‘Black-ish’, ‘Fresh Off the Boat’, ‘The Goldbergs’, ‘The Real O’Neals’, ‘Quantico’, ‘Secrets and Lies’, ‘The Middle’, ‘Last Man Standing’, ‘Dr. Ken’ ve ‘Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D’ Eylül ayında yeniden ekranlara dönecek.

Ancak kanala en çok reyting getiren dizilerden biri olan ‘Scandal’ sürpriz bir şekilde sezon ortasına gönderilirken ‘The Catch’ de ilk sezonda olduğu gibi HTGAWM’ın sezon finali yapmasından sonra ekranlara dönecek. Öte yandan yeni yapımlar nedeniyle özellikle salı ve çarşamba günlerinde dikkat çekici gün ve saat değişikliklerin yaşandığını belirtmekte de fayda var.

Yeni dizilerden ‘Conviction’, ‘American Housewife’, ‘Designated Survivor’, ‘Notorious’ ve ‘Speechless’ı sezon başında, ‘Still Star-Crossed’, ‘Time After Time’, ‘Downward Dog’, ‘Imaginary Mary’ ve ‘When We Rise’ı ise sezon ortasında yayına sürecek olan ABC’nin yeni akışı şöyle:

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

Bir yorum bırakın