Sinema Sinema Haberleri

88. Akademi Ödülleri’nin Sunucusu Belli Oldu!

Yazan Aserat

Sezonun en iyilerini belirleyecek olan 88. Akademi Ödülleri’nin sunucusu sonunda belli oldu.

Reginald Hudlin ile David Hill’in prodüktörlüğünü üstleneceği törenin merakla beklenen sunucusunun ‘Down to Earth’, ‘Head of State’ ve ‘Grown Ups’ gibi yapımlarda rol alan ünlü aktör Chris Rock olacağı açıklandı. Daha önce 77. Oscar gecesinin de sunuculuğunu üstlenen Rock, haberi şu tweet ile duyurdu:

https://twitter.com/chrisrock/status/656847586238865408

Her yıl olduğu gibi yine çetin bir mücadelenin yaşanacağı Oscar Ödülleri, 28 Şubat akşamı sahiplerini bulacak.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

  • Pek yakından tanıdığım bir isim değil. Geçen yıl Oscarlar çok beyaz olmakla suçlanınca siyahi birini sunucu yapmaları çok şaşırtıcı olmadı. Keyifli bir sunum yapıp geceyi şenlendirir umarım. :):)

  • Pek yakından tanıdığım bir isim değil. Geçen yıl Oscarlar çok beyaz olmakla suçlanınca siyahi birini sunucu yapmaları çok şaşırtıcı olmadı. Keyifli bir sunum yapıp geceyi şenlendirir umarım. :):)

    bildiğim kadarıyla iyi bir komedyendir ..

    ayrıca şöyle bir açıklama yapmış viki amca 🙂

    Akademi 77'ci kez düzenlenecek olan Akademi Ödüllerinin sunucusunun Chris Rock olacağını açıkladı. Fakat bir süre Chris, US Magazine'ye verdiği bir açıklamada Oscarları saçma bulduğunu ve siyahlarında dışlandığını söyledi. "Yapmayın bu bir çeşit moda şovu ve siyahlar bunu izlemiyor ki, siyahların bu kadar az aday gösterildiği bir şovu neden izlesinler ki" diyen Chris Rock'un bu açıklamaları o zamanlar gündemi kızıştırdı. Ve mecburen Gil Gates bu konu hakkında basın açıklaması yaptı ve Akademinin Chris Rock'un töreni sunacağı için heyecanlı olduğu ve Chris'in komik bir sunum yapacağını açıklasa da törene 10 gün kala Akademinin bazı üyelerinin değişim talep ettiği spekülasyonları başladı. 2004`de Oscar törenini de sunan Chris Rock popülaritesini burda yaptığı müthiş esprileriyle artıtarak yaptı. Ayrıca ilk defa bu törende Chris'in arkadaşlarından olan ünlü aktör ve komedyen Adam Sandler'de ödül verdi. Fakat Rock'un Jude Law için söylediği bir replik Sean Peen'i sinirlendirmiştir.

Bir yorum bırakın