Genel Müzik Müzik Haberleri

58. Grammy Gecesinde Kimler Sahne Alacak?

58.si düzenlenecek olan Amerika’nın hatta dünyanın en prestijli müzik ödülü olan Grammy’de bu yıl adeta canlı show yaşanacak.

ANTI albümü ile 2016 yılına kuvvetli bir giriş yapan Rihanna 58. Grammy Gecesinde performans sergileyecek. Daha önce bir çok kez Grammy ödülüne kavuşan Rihanna canlı performansı ile en merak edilenlerden. Rihanna ayrıca ödül sunumuda yapacak gecede.

Lady Gaga; Super Bowl ulusal Marşı ile oldukça konuşulan Gaga bu yıl David Bowie adına düzenleneçek bir performans ile Grammy’de de boy gösterecek.

Adele ise 2015’in son aylarında çıkarttığı 25 albümü ile sahnede olacak. Hello şarkısı ve 3. Stüdyo albümü olan 25 albümüyle dünya çapında bir çok rekor kıran Adele gece için büyük hazırlık yapıyor.

Taylor Swift; 2014 yılında yayınlanan ve 2 yıldır en çok konuşulan albümlerden olan 1989 albümünün sahibi olan Taylor Swift 58. Grammy’de hem aday hemde performans sergileyecek.

Johnny Depp; Ünlü aktör Hollywood Vampires isimli özel bir gösteri ile sahnede olacak. Alice Cooper ve Joe Perry Depp’e sahnede eşlik edecek.

Justin Bieber; İlk kez bu yıl grammy adaylığına kavuşan en çok Vevo dinlenimine sahip ünlü şarkıcı son albümü Porpuse ile bolca konuşuldu.

Meghan Trainor, Robin Thicke, Travis Balker, Leonel Richie, Luke Bryan, Demi Lovato, John Legend, The Weeknd, Kandric Lamar‘da 15 Şubat gecesi performans sergileyecek isimlerden.

Yazar hakkında

sokak sanati

Bir yorum bırakın