Sinema Sinema Haberleri

3 Filmin Vizyon Tarihi Değişti!

Yazan Aserat

Yeni sezon başlarken birbirinden iddialı yerli filmler de vizyona girmek için hazırlanıyor.

Dağıtımcılar gişe savaşından galibiyetle çıkabilmek için en uygun tarihleri seçmeye çalışırken geçtiğimiz saatlerde üç filmin vizyon tarihlerinin değiştiği açıklandı.

Bu filmlerden ilki Yaktın Beni. Başrollerini Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal, Meltem Cumbul, Hasibe Eren, Sezai Aydın, Ozan Özcan ve Ayça Damgacı gibi isimlerin paylaştığı komedi filminin vizyon tarihi 29 Ekim’den 16 Ekim‘e alındı.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrollerini Zafer Algöz, Çetin Altay ve Irina Ivkina ile paylaştığı Ali Baba ve 7 Cüceler’in ise 16 Ekim’de gösterime çıkması planlanmıştı, ancak tarih önce 29 Ekim’e, ardından da 13 Kasım‘a ertelendi. Aynı tarihte Ay Yapım’ın iddialı filmi Delibal’ın da vizyona girdiğini ve ciddi bir rekabetin yaşanacağını da belirtelim.

Bir diğer ertelenme haberi ise Kötü Kedi Şeraffetin’den geldi. Uğur Yücel ve Demet Evgar’ın başını çektiği seslendirme kadrosuyla dikkat çeken yapım 27 Kasım’da vizyona girecekti; ancak tarih 5 Şubat 2016‘ya çekildi.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

1 Yorum

  • Ali Baba'nın ertelenmesi süper olmuş, Geniş Aile biraz rahatlar. 🙂

Bir yorum bırakın